Kapitola 10

19. března 2011 v 10:53 |  Kniha 2(Pomsta)
"ale jděte kluci" mávla jsem rukou a začervenala se. Než jsem se nadála,Marco mě chytl a nesl mě na pohovku,která byla v u zdi.
"budeme bojovat,tak se dívej"přikázal mi něžně a políbil mě na čelo. Šel ke klukům a já se pohodlně uvelebila.
Timothy pustil hudbu a kluci se začali rozcvičovat. K tomu jsem je donutila já. Předtím nic takového nedělali,ale já je k tomu přinutila. Kluci u toho teď blbli a bylo vidět,že se předváděli. Jenže potom už začal trénink.
Lovců bylo spoustu,ale většina byla v cizině. Jen kluci byli pořád Mauricemu po ruce,jelikož si vážil jejich práce i jich samotných. My byli elitní lovci a oni byli jenom lovci. Nás,elitních lovců bylo 14. Já,Marco,Lucius,Leon,Adrian Junius,Christian,Timothy,Matthew,Jesse,Michael,Cam,Derek a Kristian. No a nyní jich bylo jenom 13,já už k nim podle otce nepatřila.
Kluci se rozdělili do dvojic,takže zbyl Jesse. Tím,že byl nejmladší,ho kluci často vynechávali. Aspoň toho využil k tomu,že si přisedl ke mně.
"prý k tobě Maurice poslal prvního Arthura?"zeptal se mě Jesse a já kývla hlavou.
"víš,já ti lhal. Ona se Rada nedohaduje o tom,kdo k tobě může,ale oni tě prodávají"zamumlal a já vyskočila z pohovky na nohy.
"cože?"zakřičela jsem na něj naštvaně.
"no,ten kdo dá větší nabídku,tak ten tě může mít"vysvětlil mi a já začínala mít zatměno. Zhluboka jsem se nadechla a vydechla.
"musel si ji to říkat?"ozval se Marco rozlobeně a já se na něj otočila.
"takže ty si to věděl?"
"jo,ale dohodli jsme se,že ti to nebudeme říkat,že Jessi!"dořekl Marco a zamračil se na Jesse.
"ona si nezaslouží,aby jsme si lhali nebo něco zamlčovali"odporoval mu Jesse.
"Leo,uklidni se"nařídil mi Kristian a já se ho snažila uposlechnout. Jenže to nešlo.
Přesunula jsem se ke dveřím,ven z místnosti a chtěla odejít,jenže mě zase chytla ta bolest.
"víš,tahle místnost je propojená s vězením,takže tady se pohybovat můžeš,ale dál už ne. To je mimo vězení a jsi pod Mauriceho vlivem"připomněl mi Adrian,ale já ho neposlouchala. Dál jsem pokračovala ven. Už ne z důvodu,že bych chtěla zdrhnout,ale kvůli tý bolesti. Úplně přehlušila moji zlost na Mariceho. Tímhle prodejem mě ponižoval a určitě věděl,že se to někdy dozvím. Ztrapnila jsem ho před celou Radou a mnoha upíry,takže takhle se mi určitě mstil.
"Leo!"zavolal Lucius a přiběhl ke mně,aby mě chytil za ruku. Ač se mě snažil odtáhnout,já ale měla větší sílu. Jenže moje psychický síly nabyly natolik silné jako fyzické. Pár metrů od dveří jsem se zhroutila pod náporem bolesti,která mě zevnitř sžírala tělo. Nedalo se to ani srovnat s bolestí,kterou měl Marcus a kterou jsem cítila díky poutu.
Marco mě zvedl do náruče a odnesl na pohovku.
"co blbneš Leo?"zeptal se mě nakvašeně a pohladil mě po vlasech. Loupla jsem po něm očima a zamračila se.
"to ty nepochopíš!!! ty si neztratil nikoho,s kým si měl pouto a tvůj otec taky nezabil tvého partnera"
"to máš pravdu. Zato musím den co den řešit to,že miluju osobu,která miluje někoho jiného a je schopná se vzbouřit vlastnímu otci"odsekl a odešel ode mě.
"kruci"zaklela jsem potichu,svalila se na pohovku a zavřela oči. Já jsem tak pitomá! Pitomá! Jako bych o Marcových citech nevěděla.
Slyšela jsem,jak kluci začali bojovat,ale ač jsem se na ně chtěla dívat,tak potom,co mi řekl Marco,mě přešla nálada. Nemusela jsem hádat,jestli ostatní lovci slyšeli Marca. Byla jsem si naprosto jistá.
"Leo?"ozval se vedle opatrně Kristian.
"hm?"
"my už jsme skočili,měla by si jít zpátky"sdělil mi a já prudce otevřela oči.
"cože?"
"no už je po tréninku"objasnil mi. Okamžitě jsem vyskočila na nohy a rozhlížela se po prázdné místnosti.
"já jsem spala?"
"jo,přes tři hodiny. Nechtěli jsme tě budit,protože si vypadala přímo rozkošně"zazubil se na mě a já protočila oči. Proboha,já spala i přes jejich trénink,který je pořádně hlučný. Hlavně proč pořád spím?
"ahoj Kristiane"rozloučila jsem se s nim a šla do mého vězení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nika Nika | 21. dubna 2011 v 17:51 | Reagovat

Kedyy bude pokracovanie ♥ :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama