kapitola desátá I

27. července 2010 v 23:59 |  Kniha 1(Nečistí)
"Budíček"ozvalo se trojhlasně u mého ucha. Lekla jsem se a vyskočila z postele. Vycenila jsem zuby a zavrčela. Až po chvíli mi došlo,že to byly ty paka. Když mě viděli,jak jsem byla vyděšená,málem se smíchy počůrali. Uklidnila jsem se a naštvaně se na ně podívala.
"Co to k ksakru mělo znamenat?"zeptala jsem se rozlobeně a třela si spánky.
"nechtěli jsme,abys zaspala"vysvětlil mi Cam a dal se mi smál.
"co?"moc mi to nemyslelo po ránu.
"jdeme s tebou do školy"řekl mi rozjařeně Derek a já v tu chvíli otevřela pusu. Už jsem jsem nebyla ospalá ba naopak.
"co"zopakovala jsem svoji otázku,i když z jiného důvodu.
"copak nechápete,že vás poznají"zabručela jsem a prohrábla si rukou vlasy. Tohle jim nesmím dovolit.
"aspoň bude legrace"řekl mi Kristian. Asi nechápali co to bude za problém.
"nechci,aby jste šli,ale znám vás a vím,že byste tam stejně přišli"
"přesně tak"souhlasili se mnou a já s povzdechem zamířila do koupelny. Tohle bude velmi zajímavé. Hlavně musíme jet do školy dřív než pro mě Marcus přijede.
Rychle jsem se umyla,na jsem naházela nějaký oblečení a už jsem popoháněla kluky z obýváku k autu. Měli ze mě srandu. Ani se jim nedivím. V tu chvíli jsem si uvědomila,že bych měla mít vlastně zlomenou ruku.
"Came,hm...,nemohl bys mi prosím tě zlomit ruku?"požádala jsem ho a viděla,jak moc se na to těšil.
"ale samozřejmě"souhlasil a zlomil mi ji. Sykla jsem bolestí a vydala se k autu. Camovi se to moc líbilo. Aby taky ne,nikdy mi nic nezlomil.
Nastoupili jsme do auta a vyjeli k nemocnici,která byla jiná než včera. Celou cestu jsem si nechala tu ruku pokřivenou,aby mi nesrostla. Mezitím co Kristian řídil,se Derek a Cam pořád ptali,jestli jim to budu umožňovat častěji. Blbci.
Vyšetřená jsem byla za chvíli,znovu mi dali tu ruku do sádry a nic nebylo poznat. Nasedli jsem do auta a jeli ke škole.
U ní jsme byli za chvíli. Jela jsem trochu rychleji než bylo povoleno. Vystoupili jsme a já si všimla,jak se po nich všechny děvčata otáčejí. Aby taky ne,byli nádherní. Viděla jsem,jak se to těm třem líbí. Zašklebila jsem se na ně a a šla ke škole. Pochodovali vedle mě,ale spíše si všímali těch holek,které na ně blbě čuměli.
"ulovili jste včera něco"zašeptala jsem,tak potichu,že by to člověk nezaslechl.
"jo,ale ne tady. Byl to nějaký zloděj"ujistil mě Derek,když viděl můj zděšený výraz. Trochu jsem si oddychla,ale ne úplně. Bylo to štěstí,že si dali jenom toho zlodějíčka.
"už nelovte,prosím"poprosila jsem je.
"neboj,budeme se snažit"slíbili mi a hned mi bylo líp. Ale jen do doby než jsem zahlídla Marcusovo auto.
"okamžitě do školy"nařídila jsem Derekovi,Camovi a Kristianovi a šla co nejrychleji do školy. Snad si nás nevšimli.
Cestou ke skříňkám jsem kluky někde ztratila v hloučku pubertálních holek. U skříňky jsem si sundala bundu,kterou jsem do ní dala a vzala si učení,které jsem si tam nechala. Zrovna jsem jí zavírala,když jsem ho ucítila.
"ahoj..Leo"pozdravil mě nejistě Marcus. Podívala jsem se na něj a rozbušilo se mi srdce.
"ahoj Marcusi"usmála jsem se na něj a chtěla ho políbit,když se najednou jeho výraz změnil. Už nebyl nejistý,ale agresivní a hrůzostrašný. Viděla jsem spoustu upírů,kteří měli podobný výraz,ale u Marcuse to bylo horší. Jeho nesmělý obličej s těma nádhernýma očima,byl najednou tak děsivý. Snažil se ovládnou,ale moc mu to nešlo.
Nemusela jsem se ani otáčet,abych pochopila,proč se tak začal chovat.
"kotě,jdeme"políbil mě Derek do vlasů a obejmul okolo pasu. Cam mě taky obejmul a Kristian stál vedle Cama a všichni se teď dívali na Marcuse s poťouchlým výrazem. Je to bavilo,provokovat ho. Povzdechla jsem si a omluvně se podívala na Marcuse.
"Cam,Kristian,Derek,moji přátelé z Evropy. Pánové,tohle je Marcus,můj kluk."představila je mezi sebou a Cam s Kristianem a Derekem si vyměnili překvapené pohledy. S tím nepočítali.
Vymámila jsem se z jejich držení a konečně políbila Marcuse na jeho tvrdé rty. Dneska nebyly tak jemné jako vždy. Dneska byly tvrdé jako kámen a nebyly to ty,které jsem měla ráda. Kluci mezitím odešli a já s ním zůstala sama.
"jsou nebezpečný"upozornil mě Marcus a přivinul k sobě.
"jak to můžeš vědět,vždyť je ani neznáš"zeptala jsem se naoko překvapeně a podívala se mu do jeho starostlivých,ale stále bojovných očí.
"jsou mi povědomí"zamumlal a políbil mě do vlasů jako předtím Derek. Bylo to pro něj těžké neříct mi pravdu,aby mě mohl ochránit. Musel si volit mezi rodinou a mou. Nechtěla jsem,aby se takhle trápil.
"umím se o sebe postarat"ujistila jsem ho a políbila ho letmo na rty. Jeho předešlý výraz byl ten tam a nyní byl zase něžný jako vždy.
"musím do třídy"rozloučila jsem se s ním a šla do třídy. Po cestě se ke mně přidali i Cam,Derek i Kristián,kteří před chvilkou flirtovali s holkami ze třeťáku.
"kluk?"zopakoval po mě Derek s naštvaným výrazem.
"hm...jo"řekla jsem a vešla do třídy. Věděla jsem,že se jim to nelíbí,abych chodila s nečistým,ale nevymluvěj mi to.
"kdo to je?"šeptali si mezi sebou mí spolužačky a spolužáci.
"myslíš,že spolu chodí?"ptali se holky a zkoumavým pohledem nás pozorovali.
"ten blonďák je krásný"vzdychla jedna holka,když viděla Cama. Ten se jen usmíval,jako Kristian s Derekem.
"ti dva jsou taky úžasný"odporovali jí její kámošky. Protočila jsem oči nad jejich úžasem a šla si sednou do lavice. Joshua chyběl,tak si ke mně sedl Cam a Kristian a Derek si sedli za nás.
"ahoj"přistoupila k jejich lavici třídní kráska a vyzývavě se dívala na ty dva.
"ahoj krásko"pozdravil jí Derek a Kristian s Camem se přidali.
"Michel"představila se jim a sladce se na ně usmála.
"Cam"
"Kristian"
"Derek"
"odkud se znáte s Leou?"zeptala se a ač se snažila,aby to znělo lhostejně,moc jí to nešlo.
"starý známí"vysvětlil jednoduše Derek a už se s ní všichni tři bavili. No,teda spíš flirtovali.
Při hodině jsem je představila učiteli,s tím,že mají prázdniny a chtěli poznat zdejší školu. Uznal to a nechal je ve třídě. Ze začátku jim moc asi nevěřil,ale když se s ním začali vybavovat o Evropě,tak si je oblíbil.
Tak to bylo při všech hodinách. Kluci si vždycky uměli získat lidskou náklonnost. A o přestávkách flirtovali s Michel a s jejíma kámoškami. Všimla jsem si,že Michel na mě koukala vždy,když se nenápadně dotýkala Dereka. Asi si myslela ,že se urazím nebo co. Bylo to k smíchu. Ale nebyla jsem jediná kdo si jejich pohledů všímal. Kluci z toho měli srandu.
Když zazvonilo na poslední hodinu,chtěla jsem jít k autu a nejít na oběd,ale neprošlo mi to. Kluci mě tam táhli. Ale protože jsem se bránila,vzal mě Kristian na záda. Celou cestu do jídelny nás všichni pozorovali. Někteří se smáli,někteří byli zase udivený.
Do jídelny kluci přímo vtrhli,takže si nás okamžitě všichni všimli. I Marcus se sourozenci.
"pusť mě"požádala jsem Kristiána,ale nemělo to žádný efekt. Derek mi vzal oběd a Cam s Kristiánem zamířili ke stolu. Konečně mě Kristian pustil a já ho za trest praštila do ramene.
"Au"
"to máš za to"posmívala jsem se mu a posadila se ke stolu. Kluci následovali mého příkladu a pozorovali mě,jak jím.
"jak to můžeš jíst"zeptal se znechuceně Cam a kývl hlavou na těstoviny,které jsem měla na talíři. Jenom jsem pokrčila rameny a dál se věnovala mému jídlu.
Po chvilce,kdy já jedla a prohlížela si svoji ruku v sádře,jsem postřehla,že kluci,před chvílí znudění,byli najednou neklidný a vzrušený.
"buďte hodní"požádala jsem je a kopla pod stolem do nohy Dereka,který se na mě zašklebil.
Zaslechla jsem židli,kterou si Marcus vzal od vedlejšího stolu a přisedl si k našemu stolu. Otočila jsem se směrem k němu a začala se s ním líbat. Tohle nebylo líbání takové jako vždy,když jsme byli ve škole. Tohle bylo vášnivý a divoký. Oplácela jsem mu to a nevnímala okolní svět. Po pár minutách jsem se od něj odtrhla a sedla si mu na klín. Obejmul mě a foukal mi na krk. Měla jsem z toho husí kůži.
"pěkný"uznal Cam,když shlédl s ostatníma naše představení. Vyplázla jsem na něj jazyk a zakřenila se.
"nechceš jít k jezeru?"zeptal se mě Marcus a políbil mě na krk. Kývla jsem na souhlas a zvedla se. Kluci už se taky zvedali,ale já je zastavila.
"vy ne! Vy si dělejte co chcete"oznámila jsem ji a šla pryč s Marcusem. Když jsme byli od kluků daleko,bylo vidět na Marcusovi si,že si oddychl. Nešli jsme k autu,ale přímo do lesa. Chytla jsem ho za ruku a zamířili k lesu. Věděla jsem,že jezero bylo od školy asi 15minut lidské chůze.
"na koupání je zima"konstatoval Marcus a pohladil mě ledovým prstem po tváři. Jeho prst byl tak ledový. Otřásla jsem se a nesouhlasně jsem zakroutila hlavou.
"nemyslím!"nesouhlasila jsem a rozběhla se směrem k jezeru. Najednou jsem zakopla o kořen stromu a už jsem chytala rovnováhu,jsem si uvědomila,že jako člověk bych to nezvládla. Padala jsem k zemi,když mě najednou chytly tvrdé a ledové ruce okolo pasu. Jeho stisk byl pevný,ale přesto tak jemný a opatrný. Stoupla jsem si a přistoupila k Marcusovi,který mě stále držel. Přitulila jsem se k němu a dala mu pusu.
"ty můj zachránce"zašeptala jsem žertovně a políbila ho. Jeho vášnivé líbání mě uvádělo k šílenství. Musela jsem se od něj odtrhnou,abych vůbec nabrala dech. Nedal mi,ale moc času,protože mě už zase líbal. Začal mě hladit na zádech pod tričkem a já sykla slastí. Jeho rty teď zamířili na můj krk,kde mě všude líbali a potom do výstřihu trika. Ani jsem si nevšimla,že mi sundal mikinu a bundu. Byla jsem ráda,že mi nemohla být zima,i když bylo docela krásně na zimu. Byla to nádherná chvíle.
"miluji tě"pošeptal mi Marcus do ucha a podal mi moji mikinu s bundou. Oblíkla jsem se a trochu upravila.
"nechtěla bys místo jezera,jít k nám domů a přespat tam"zeptal se mě Marcus a chytl mě zase za ruku. Po krátkém přemýšlení,jsem s úsměvem kývla na souhlas
"musím si,ale dojít domů pro oblečení"uvědomila jsem si a už jsem šla směrem domů,když mě Marcus zastavila.
"to nemusíš"zamručel a přitáhl si mě zpátky.
"ale já chci"odporovala jsem mu a vydala se k sobě. Jenže mě stále držel za ruku a já nemohla dál. Otočila jsem se k němu a rozhněvaně se na něj podívala. Neměla jsem ráda,když mi někdo něco přikazoval i rada s tím měla problémy.
"mohl bys mě prosím pustit"žádala jsem ho a snažila se vykroutit moji ruku z jeho.
"nechoď"zamumlal a zoufale na mě hleděl.
"tak pojď se mnou"nabídla jsem mu unaveně. Na chvíli zaváhal,ale šel se mnou. Oddychla jsem si,nechtěla jsem se s ním hádat. Vyrazili jsme spolu ke mně. Celou cestu jsme oba mlčeli,jenom jsme se drželi za ruce.
U mě jsme byli za chvíli. Když jsem došla ke dveřím,bylo odemčeno. Takže kluci byli doma. Myslela jsem,že půjdou na lov. Pustila jsem se Marcuse a vešla dovnitř
"ahoj Leo,to už jsi tady?"ozvalo se z obýváku,kde byl Kristian.
"Kde jsou kluci?"zeptala jsem sen ho podezřívavě. Nelíbilo se mi,že jsem je neslyšela v baráku. Vedle mě Marcus byl napnutý a bylo na něm vidět,že by nejradši vypadl. Kývla jsem na něj a šla do schodů. V ložnici jsem si vzala nějaké oblečení do školy,pyžamo a z koupelny kosmetiku a všechno jsem naházela do tašky.
"můžeme jít"sdělila jsem Marcusovi a sešla spolu s ním dolů ze schodů.
"budu pár dní mimo dům"upozornila jsem Kristiana a už jsem chtěla jít,když se otevřeli dveře. Přišli Cam a Derek. Jejich oči byly temně rudé. Asi si hodně zalovili,pomyslela jsem si a chytla za ruku Marcuse,který byl zase v útočným postoji. Líbla jsem ho na tvář a dýchla jsem na něj. Jeho před chvilkou bojovný výraz zmizel a nyní byl až apatický.
"Leo,to bys neměla svému klukovi dělat"dělal si ze mě srandu Cam a Derek se k němu přidal. Zašklebila jsem se na ně a vedla Marcuse okolo nich ven. Ušla jsem s ním pár metrů než jsem ho opřela o strom. Rozmáchla jsem se a dala mu facku. Jeho netečný výraz byl pryč a byl zase v pohodě. Jeho oči ale byly zmatené. Políbila jsem ho a zamířila k mému autíčku. Nasedla jsem a Marcus mě napodobil. Ucítila jsem,že tady kluci nebyli sami,cítila jsem člověka. Teda spíš dva a vypadalo to na holky.
Rozjela jsem se a vyjela na silnici. U Sullivenů jsme byli za okamžik. U vstupních dveří stála Anna s Peterem a vypadali,že se někam chystají.
"dobrý večer"pozdravila jsem je a prohlédla si jejich oblečení. Vypadali,že jsou někam do společnosti.
"ahoj Leo,promiň,že se vidíme jen na chvíli,ale jdeme s Annou do divadla"vysvětlil mi Peter,když si všiml,že jsem si je prohlížela.
"ahoj zlatíčko"pozdravila mě taky Anna a políbila mě na čelo. Její chování mi připomínalo moji maminku.
"příjemnou zábavu"popřála jsem jim a šla s Marcusem dovnitř. Z obýváku zněla televize a Katiin smích. Vešli jsme do něj a viděli Kat na gauči,jak se smála tomu,co bylo v televizi. Christopher seděl vedle ní,ale četl si. Když nás slyšeli vstoupit oba se na nás podívali a pozdravili mě. Všimla jsem si,jak se Christopher významně podíval na Marcuse a ten jen zakroutil hlavou. Řekla bych,že to bylo už domluvený. Měli o mě opravdu strach,že by mě kluci mohli zabít. Tak moc jsem jim chtěla říct,že se o mě nemuseli bát. Položila jsem tašku na zem a šla si sednou ke Kat,kde mi Christopher uvolnil místo. Dívala se na nějakou komedii,tak jsem se k ní přidala. Musela jsem uznat,že to byl dobrý film. Hodně jsme se s Kat u toho nasmáli. Ale slyšela jsem i co si Christopher,který se před chvilkou zvedl,s Marcusem povídali.
"jsou ještě u ní doma"ptal se ho Christopher,tak tiše,že by to lidské ucho nezaslechlo. Marcus nepatrně kývl,jak jsem zahlédla,a mírně zavrčel.
"tak je zabijeme"navrhl Christopher a na Marcusovi bylo vidět,jak se mu tahle představa líbila.
"museli bychom,ale zavolat Alexovi,sami bychom to nezvládli"pokračoval dál Christopher a Marcus souhlasil. Tohle jsem nesměla dovolit, Za prví,nechtěla jsem,aby spolu bojovali a za druhé,čím méně Sullivenů tady bude,tím líp. Až jsem rada pošle svoje lovce,bude lepší,když jich tu bude míň.
Vytáhla jsem mobil a začala psát Derekovi sms. Dereku,okamžitě vypadněte! Sullivenovi vás chtějí zabít. Jestli do zítřka neodejdete,tak to udělám místo nich já,bez legrace! Mám vás ráda Lea. Odeslala jsem a doufala,že vypadnou. Ani ne za minutu mi přišla sms. Klid,nebudeme ti dělat problémy. Taky tě máme rádi Derek,Cam a Kristian. Věděla jsem,že je na kluky spoleh. Oddychla jsem si a snažila vymyslet nějaký plán,aby nemuseli volat Alexe.
Přemýšlela jsem a pak mě napadl jednoduchý nápad.
"Marcusi,nemohl bys mě prosím tě hodit domů?"zeptala jsem se. "musím zamknout barák po klucích"vysvětlila jsem mu rovnou. Vyměnil si rychlý pohled s Christopherem a pak se podíval na mě.
"oni odjeli?"zeptal se mě Marcus a bylo na něm vidět,že si oddychl.
"no,museli domů"řekla jsem stručně a tázavě se na něj podívala.
"to je dobrý,my ho zamkneme"ozvala se z gauče Kat, "stejně jsme s Christopherem chtěli jít ven"sdělila mi Kat. Podala jsem jí teda klíč od baráku a poděkovala jí. Pak jsme se obě zase dívaly na televizi.
"myslíš,že opravdu odešli?"zajímalo Christophera.
"nevím,jsem ale rád,že tam jdete vy. Díky"poděkoval Marcus Christopherovi a v jeho hlase byla znát vděčnost. Christopher se zase vrátil ke své knize a Marcus si stoupl za mně a objal mě okolo krku. Políbila jsem ho na ruce a dál se věnovala televizi.
Když film skončil,Kat se zvedla a šla s Marcusem ven. Důvěřovala jsem kluků,že odešli a že je tam Kat s Christopherem nepotkají.
"nejsi unavená?"zeptal se mě Marcus starostlivě a něžně se na mě podíval.
"trošku jo"odpověděla jsem mu popravdě. Vzal mě do náruče a nesl k sobě do ložnice. Cestou jsem popadla tašku a málem se nevyhla dveřím.
"já umím chodit"řekla jsem mu a smála se jeho péči. Snažila jsem dostat dolů,ale byl moc silný. Aspoň jsem využila tak skvělé pozice a začalo ho líbat,tam,kam jsem dosáhla rty. Marcus okamžitě zrychlil a já jsem se musela zase smát jeho nedočkavosti.
Otevřel dveře a zabouchl je nohou. Jemně mě položil na postel a lehl opatrně na mě. Začal mě líbat. Jazykem objížděl po mých rtech jako kdyby je ochutnával. Jeho dech jsem cítila v ústech tak intenzivně,že jsem byla jako opilá. Jeho rty zamířili na můj krk a začal mě na něm líbat. Mezitím mi svlíkl triko a hladil mě na břiše a ve vlasech. Víc si nedovolil. Obejmula jsem ho rukama okolo krku a přitáhla si ho blíž. Přestal ne mým krku a pokračoval pomalu níž. Jeho rty líbaly každou moji vrchní část,až se dostal do mého výstřihu. Tam přestal a vrátil se zpět k mým rtům. Obepnula jsem ho nohama a začala mu svlékat triko,které měl na sobě. Moc mi to nešlo,tak jsem mu ho roztrhla. Uchechtl se a dál pokračoval v jeho vytrvalým líbání. Hladila jsem jeho pevné a tvrdé tělo,které mě tolik uchvacovalo. Začala jsem ho líbat na jeho hruď. Slyšela jsem,jak zrychleně dýchá jako já. Byla jsem naprosto omámená. Naše jazyky byly synchronizované jako naše pohyby. Jeho oči byly dychtivé,jak moc mě chtěl. Věděla jsem,ale že víc toho nepřipustí. Najednou jeho ruce zabloudily níž,když se znenadání zarazil. Asi mu došlo,že se přestal kontrolovat a odtáhl se ode mě. Povzdechl si a snažil se dostat z mého obepnutí. Pustila jsem ho a on si lehl vedle mě na záda. Zavřel oči a jeho nepravidelný dech se vrátil do normálu. Snažila jsem se taky uklidnit,ale moc mi to nešlo. Byla jsem až moc rozechvělá. V těchto okamžicích jsem si přála,aby věděl,že jsem upír.
Nečekaně otevřel oči a zvedl se do sedu. Otočil se ke stolku u postele a něco hledal. Chvíli se tam přehraboval než vítězoslavně vykřikl. Obrátil se zpátky ke mně a na tváři měl šibalský úsměv.
"zavři oči"přikázal mi a měl jednu ruku schovanou za zády. Sedla jsem si a poslechla,ale nenápadně jsem jedno oko přiotevřela.
"já tě vidím"upozornil mě a já je zavřela. Uslyšela jsem,jak se přesunul za mně. Odhrnul mi vlasy z krku a připevnil mi na krk něco ledového.
"otevři je"otevřela jsem je a vzala do ruky ten přívěšek. Byla to stříbrná slzička s malým rubínem uvnitř. Byl nádherný. Ta slzička mi připomínala kapku krve.
"hodí se ti k té kérce"Marcus byl hodně všímavý.
"děkuji"poděkovala jsem mu a políbila ho.
"a teď spi" lehce mě přitlačil k posteli,abych si lehla. Políbil mě na čelo a zvedl se z postele. Došel ke skříni a vzal si nový triko,který si oblíkl.
"přijdu za chvíli"zašeptal a zhasl světlo. Jakmile odešel,zvedla jsem se a svlékla si džíny. Oblékla jsem si pyžamo a stoupla si k oknu. Venku už byla noc a jenom svítil měsíc. Jeho měsíční paprsky dopadaly do lesa a vytvářely tak kouzelné místo. Zahlédla jsem v něm rychlý pohled a za chvíli jsem zaslechla prásknutí dveří. Kat s Christopherem se vrátili. Vydala jsem se ke dveřím a otevřela je. Potichu jsem vyšla na chodbu a neslyšně jsem kráčela ke dveřím.
"takže jsou pryč?"ptal se Marcus a v jeho hlase zněla váhavost.
"museli odjet chvilku před námi"sdělil mu Christopher a Marcus si hlasitě vydechl.
"proč myslíš,že jí nezabili a jenom odjeli?"zeptala se Kat.
"třeba se lekli,když zjistili,že jsou tady jiní upíři"vysvětlil jí Christopher a já se musela v duchu smát. Nedokázala jsem si představit,že by se třeba Derek bál bojovat s nimi.
"ale taky ti říkala,že se s nimi zná z dřívějška,ne?"Kat to nemohla pořád pochopit.
"nevím,třeba jim to vždycky někdo překazil."objasnil jí ti Marcus,ale jeho hlas zněl pochybovačně.
"měli bychom se jí zeptat,co s nimi má"navrhl Christopher a Marcus na něj zavrčel.
"to už jí rovnou můžu říct,že jsem upír"zašeptal chladně Marcus.
"má pravdu"souhlasila s Marcusem Kat.
"dobrá"vzdal to Christopher a začali se bavit o něčem jiným. Uslyšela jsem,že někdo šel po schodech,tak jsem se otočila a za půl vteřiny jsem byla u dveří a za další půlku jsem byla v posteli. Zavřela jsem oči a dělala,že spím. Ani ne za deset sekund se otevřely dveře a vstoupil Marcus. Přiotevřela jsem oči a pozorovala ho. Sundal si triko i džíny a někam je položil. Když došel k posteli zvedl ze země nějaký cár hadru,než jsem si uvědomila,že to bylo jeho triko,který jsem mu zničila. Taky mu to došlo a potichu se smál. Pustil ho zase na zem a lehl si vedle mě. Přitulila jsem se k němu a obejmula ho rukou. Cítila jsem každý jeho nádech,jak se mu zvedala hruď. Za chvilku jsem usnula.
Něco ledového se dotklo mé tváře. Otevřela jsem oči a zjistila,že bylo ráno. Už jsem chtěla vycenit zuby,když jsem pochopila,že jsem u Marcuse. Budu se muset naučit ovládat,uvědomila jsem si.
"jak ses vyspala?"zeptal se mě a políbil mě na rty.
"výborně"odpověděla jsem mu a protáhla se. Překulila jsem se a obkročmo si na něj sedla. Jeho nahá hruď mě dráždila. Pohladila jsem jí a začala líbat. Nevynechala jsem jedině místečko,kam bych ho nepolíbila. Oba jsme přerývaně dýchali a moje srdce bušilo jako po maratonu. Ano on nebyl nečinný. Hladil mě po zádech a líbal mě na krk a do výstřihu. Kdykoliv se dotkl mé jizvy na zádech,se zastavil a nechal tam chvilku ruku. Jako kdyby se snažil zjistit od čeho to je.
"musíme..do školy"zamumlal nešťastně Marcus a já přestala. Usmála jsem se a políbila ho na rty.
"když musíme,tak musíme"řekla jsem rozverně a slezla z něj. Povzdechl si a vyskočil z postele. Při každém jeho pohybu se jeho svaly napnuly. Byla to pastva pro oči. Oblíkl se a já zamířila do koupelny,kde jsem se osprchovala a oblíkla. Jejich koupelna byla plná nějakých přípravků. Asi opravdu počítali s tím,že přijedu. Vyčistila jsem si zuby,učesala a upravila. Když jsem se podívala do zrcadla,prohlédla jsem si pořádně řetízek,který jsem měla na krku. Ta rubínová slzička se na mé kůži nádherně vyjímala. Zvedla jsem si triko a otočila se zády k zrcadlu,abych se mohla podívat na moji jizvu od rady. Kdyby tak Marcus věděl,že nemám jenom tetování,ale že mám i vykousanou jizvu,asi by vyváděl. Ale měl pravdu,ta slzička se hodila k mému tetování i jizvě. Shrnula jsem si triko zpátky dolů a vyšla z koupelny. Marcus na mě čekal v pokoji,kde jsem si uklidila věci a šli jsme dolů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama